Zpět do Hry

Nejlepší hry na PS4

Zveřejněno 1. 5. 2020

Ať už máte doma Sony Playstation 4 nebo si ho teprve plánujete pořídit, máme pro vás tipy na nejlepší hry na PS4, které vás nadchnou tak, že je budete chtít dohrát až do konce.

Tip na nejlepší hry na PS4

Tady je výběr TOP 15 her na PS4, které stojí za to, tak se na ně mrkněte.

Připoutejte se a vrhněte se do závodů! Pokud milujete auta a závodění, doporučujeme hru Gran Turismo Sport na PS4. Každý vůz je vyladěný a digitálně zobrazený do nejmenšího detailu. Hra Grand Turismo Sport je vylepšená tak, že zřízení vozu budete mít téměř stejný pocit, jako byste řídili skutečný vůz. Hra sedne jak začátečníkům, tak i zkušeným jezdcům.

hodnocení Google97%
Žánrsportovní
Jazykčeské titulky

Baví vás akční adventury? Pak se připojte k Nathanu Drakeovi na nebezpečné honbě za bohatstvím. S Uncharted 4: A Thief’s End na PS4 podniknete výpravu kolem celého světa po pátrání po Averyho pokladu. Prozkoumáte džungli, města i zasněžené vrcholky hor.

Hodnocení Google96%
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
Uncharted 4: A Thiefs End PS4

Assassin’s Creed: Odyssey na PS4 je historická akční adventura. Budete prozkoumávat jako Sparťan starobylé Řecko v období peloponéských válek. Hra je obrovská, můžete hraním strávit desítky hodin a rozhodně se u toho nudit nebudete. Hra se dočkala několika změn, hlavní roli v ní sehrají vaše rozhodnutí a volby. Postavy si budou pamatovat vaše rozhodnutí a podle toho i jednat. Těšit se můžete i na více konců.

hodnocení Google92%
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
Assassin’s Creed: Odyssey PS4

Dobijte divoký západ ve skvěle zpracovaném pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption 2 na PS4. Tato hra trhá rekordy v prodejích a rozhodně stojí za vaší pozornost. Red Dead Redemption 2 je epický příběh o nemilosrdném životě v srdci Ameriky, kdy muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy.

hodnocení Google96%
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
Ocenění:ANO
Red Dead Redemption 2 PS4

Vžijte se do kůže zkušeného Spider-mana. Příběh vás zavede do detailně zpracovaného New Yorku, ve kterém uvidíte ulice plné života, ale i známé památky a budete bojovat proti zkušeným zločincům. V této hře rozhodně nebudete mít nouzi o akci a dobrodružství.

hodnocení Google94%
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
Marvel’s Spider Man PS4

Call of Duty: Modern Warfare je nejúspěšnějším dílem z celé série akčních her Call of Duty. Zapojte se do řady napínavých tajných operací s řadou mezinárodních specialistů a bojovníků za svobodu v Evropě i na Středním východu.

hodnocení Google94%
Žánrakční thriller
Jazykčs titulky
Ocenění:ANO
Call of Duty: Modern Warfare PS4

Vydejte se s Larou Croft na její největší dobrodružství. Zkušená lovkyně pokladů Lara Croft se vydává do Jižní Ameriky po stopách relikvií zaniklých indiánských civilizací.

hodnocení Google94%
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
Shadow of the Tomb Raider PS4

Sniper Elite 2 Remastered patří mezi oblíbené hry na PS4. V této remasterované edici seskočíte padákem do Berlína na sklonku války z posledních sil bráněného zbytkem německých vojáků. Vaším úkolem bude zabránit, aby se technologie nacistického programu raket V2 nedostala do nesprávných rukou. Sniperská část je velmi zábavná, obsahuje všechna rozšíření a nové bonusy. Zábava na dvě desítky hodin je s touto taktickou střílečkou zaručena.

hodnocení Google91%
Žánrtaktická střílečka
Jazykčeské titulky
Sniper Elite 2 Remastered PS4

Vítejte ve slunné Itálii v roce 1943, kdy v zemi panuje fašistický režim. Hra Sniper Elite 4 na PS4 je dalším pokračováním oceňované série, s kterým se jako elitní sniper připojíte k místnímu odboji a dostanete na různé mise, které se odehrávají během 2. světové války v boji za svržení režimu.

hodnocení Google92%
Žánrtaktická střílečka
Jazykčeské titulky
Sniper Elite 4 PS4

The Last of Us: Part II. na PS4 je jednou z nejočekávanějších her roku 2020. Hra vychází 19. června 2020 a zatím si ji můžete předobjednat. Ve hře The Last of Us: Part II. na vás čeká spoustu soubojů, skvělé grafické zpracování s detaily a vylepšená hratelnost.

hodnocení Google92%
Žánrakční adventura
Jazykčeské titulky
The Last of Us: Part II. PS4

Hra GTA5 pokořila nejeden rekord. Grand Theft Auto V je nejrozsáhlejším a nejambicióznějším projektem Rockstar Games, který se vrací ke kořenům. Toni Cipriani se rozhodne praštit se svou kriminální minulostí a chce založit rodinu. Přestěhuje se do slunného Los Santos, aby si splnil svůj sen, ale minulost si ho najde a vše se vrátí do stejných kolejí. Ve hře se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů.

hodnocení Google95%
Žánrstrategická adventura
Jazykčeské titulky
GTA5 PS4

Kdo by neznal Minecraft – jednoduchá a přesto fenomenální strategická, adventurní hra s krychlovitou grafikou. Postavte si svůj vlastní svět, v hlavní roli bude pouze vaše kreativita. Postavit si můžete skrýš, farmařit, vyrobit si své nástroje nebo bojovat. Fantazii se meze nekladou. Minecraft můžete hrát až ve 4 hráčích najednou na jedné konzoli, nebo v 8 lidech online.

Žánrstrategie / Dobrodružné
Minecraft PS4

Battlefield V se vrací na samotný začátek. Těšit se můžete na unikátní zpracování druhé světové války, map i zbraní. Děj se odehrává na 8 různých mapách. Můžete si tvořit vlastní vojáky, kteří za úspěšné mise dostanou nové vybavení. Zahrát si můžete za Spojence i za Osu, podle toho budete útočit nebo se bránit.

hodnocení Google70%
Žánrakční/střílečka
Jazykčeské titulky
Battlefield 5 PS4

FIFA 2 je ještě reálnější, než kdy dříve. Při hraní budete mít pocit, jako byste pozorovali skutečný fotbalový zápas. Bonusem je režim VOLTA, v rámci kterého si můžete zahrát pouliční fotbálek na řadě zajímavých míst po celém světě.

hodnocení Google82%
Žánrsportovní
Jazykčeské titulky
FIFA 20 PS4

Dostaňte se do týmu současných superhvězd a historických legend NHL, vybudujte si kariéru v režimu World of CHEL a zaujměte místo mezi legendami.

hodnocení Google81%
Žánrsportovní
Jazykčeské titulky
NHL 20 PS4

Víte o dalších? Tak nám dejte vědět!

Pokud máte tip na nějaké další nejlepší hry na PS4, který nám tu chybí, budeme rádi, když dáte ostatním tip do komentáře.

TIP: Mrkněte na 10 nejlepších seriálů na Netflixu

Jaký je váš názor?