TOP 10 nejlepších seriálů na NETFLIXU

Zveřejněno 21. 4. 2020

Na Netflixu najdete spoustu seriálů, o kterých jste možná doteď ani nevěděli, že existují. Pokud také patříte mezi seriálové nadšence jako my, pak pro vás máme TIP na ty nejlepší seriály na Netflixu, které jsme viděli. Tady je výběr TOP 10, které stojí za to, tak se na ně mrkněte.

Které seriály na Netflixu si zaslouží vaší pozornost? Tyhle jsou nejlepší!

1

Perníkový táta / Breaking Bad

Jeden z nejlepších seriálů co jsme na Netflixu viděli. Středoškolský profesor umírá na rakovinu a aby zabezpečil svou rodinu, spojí se se svým bývalým studentem a vrhne se na výrobu a prodej pervitinu. Seriál má 5 sérií a rozhodně vás nudit nebude.

Hodnocení ČSFD92%
ŽánrKrimi / Drama
Počet sérií5
PůvodUSA
Nejlepší fimy na Netflixu - Perníkový tátaNetflix
2

Narcos

Narcos má bezesporu všechno, co od seriálu očekáváte. Patří mezi nejúspěšnější a nejlepší seriály na Netflixu vůbec. Točí se kolem skutečných gansterů z kolumbijských drogových kartelů. Pokud chcete nahlédnout do života jednoho z nějvětších narkobaronů všech dob, rozhodně s tímto seriálem nemůžete šlápnout vedle.

Hodnocení ČSFD94%
ŽánrDrama
Počet sérií3
PůvodUSA
3

Narcos: Mexiko

Narcos má co nabídnout i bez Pabla Escobara. Jakmile zkouknete původní 3 serie Narcos z kolumbijského prostředí, vrhněte se na 2 nové série z Mexika. Sledujte příběh vzestupu kartelu z města Guadalajara z 80. let.

Hodnocení ČSFD86%
ŽánrDrama
Počet sérií2
PůvodUSA
4

Papírový dům / La casa de papel

Španělský seriál Papírový dům patří momentálně mezi nejoblíbenější seriály na Netfixu vůbec. Svou napínavostí, vtipem a herci si získal miliony fanoušků po celém světě. A to měl být původně pro Netflix jen výplňovkou a jednorázovkou. Seriál se točí kolem partičky zlodějů, která se rozhodne vyloupit Státní tiskárnu cenin a odnést 2,4 miliard euro. Hlava zločinců “El Profesor “manipuluje s policií, aby plán útěku postupoval podle plánu.

Hodnocení ČSFD90%
ŽánrAkční, Thriller
Počet sérií4
PůvodŠpanělsko
5

YOU

Možná kvůli aktuálnímu tématu stalkingu seriál YOU v roce 2018 pobláznil celý internet. Hlavní postavou je záporák Joe, který je teď pravděpodobně nejmilovanějším stalkerem v Americe. Manažer knihkupectví Joe potká spisovatelku Beck do které se zamiluje, ale jeho zájem se změní v posedlost. Už teď je jasné, že se brzy dočkáme 3 série.

Hodnocení ČSFD78%
ŽánrPsych. thriller
Počet sérií2
PůvodUSA
6

Vis a Vis

Vis a VIs je dalším populárním španělským seriálem hned po La casa de papel. Naivní mladá žena Macarena se dostane za zpronevěru do vězení a v drsném vězeňském světě se musí rychle naučit přežít. Současně bojuje za své propuštění, protože se cítí být nevinná. Seriál je podobný The Orange is the new black, ale lepší.

Hodnocení ČSFD83%
ŽánrDrama / Thriller
Počet sérií4
PůvodŠpanělsko
7

Wentworth

Seriál Orange is the New Black má konkurenta v podobě australského nápravného zařízení. Neobyčejně napínavé drama z ženské věznice, které vás připoutá k obrazovce už od první minuty.

Hodnocení ČSFD85%
ŽánrKrimi / Drama
Počet sérií6
PůvodŠpanělsko
8

Stranger Things

Stranger Thing je v současnosti snad nejpopulárnějším seriálem na Netflixu a trhá na něm rekordy. Seriál je zasazený do 80. let a odehrává se v malém městečku Hawkins v americké Indianě. Parta dětí tam zažívá jedno děsivé dobrodružství za druhým.

Hodnocení ČSFD91%
ŽánrDrama / Fantasy
Počet sérií4
PůvodUSA
9

Sexuální výchova

Tak tohle se Netflixu povedlo. Pokud jste ještě tento seriál neměli možnost vidět, určitě to napravte, pobaví jak teenegery, tak i dospělé. Už po pár desítkách minut totiž zjistíte, proč se stal na Netflixu hitem. Tento britský seriál je vtipný a chytře napsaný. Je tak chytlavý, že ho budete chtít dokoukat až do konce. Seriál sleduje osudy dospívajících lidí, kteří řeší své vztahy a problémy, ale i osobních krize lidí ve středním věku. S každou postavou prožíváte její životní příběh.

Hodnocení ČSFD86%
ŽánrKomedie / Drama
Počet sérií2
PůvodVB
10

Gangy z Birminghamu / Peaky Blinders

Gangy z Birminghamu je gangsterský seriál z Birminghamu z 20. let minulého století a Vtáhne vás do kruté, krvavé, ale přesto působivé kapitole britských dějin.

Hodnocení ČSFD91%
ŽánrKrimi / Drama
Počet sérií5
PůvodVB

Víte o dalších? Tak nám dejte vědět!

Pokud máte tip na nějaký další super seriál z Netflixu, který nám tu chybí, budeme rádi, když dáte ostatním tip do komentáře.

A nebo si přečtěte o Netflixu více.

Jaký je váš názor?